Про центр

Об'єднаний дослідницький центр (JRC)

Програма: Євратом

Об'єднаний дослідницький центр (JRC) - служба науки та знань Європейської комісії, що надає наукові дані протягом усього політичного циклу.

JRC

Детальна інформація

Напрямок: Об'єднаний дослідницький центр (JRC)

НКП Об'єднаний дослідницький центр

Національний контактний пункт Програми з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії (2021-2025), комплементарній до Програми «Горизонт Європа» (Програма «Євратом»), який забезпечує інформаційно-методичний супровід відповідного тематичного напряму …

Наука і технології є ключовими для формування якісної політики. Наукова робота JRC підтримує політику ЄС у різноманітних сферах: від сільського господарства та продовольчої безпеки до навколишнього середовища та зміни клімату, а також ядерної безпеки та захисту, інновацій та зростання.

В JRC діяльність згрупована у 10 наукових областях, які забезпечують огляд досліджень, проведених у цих галузях.

Веб-сайт Об'єднаного дослідницького центру (JRC)

TED (Tenders Electronic Daily) пропонує безкоштовний доступ до бізнес-можливостей (посилання на попередньо відфільтрований список для JRC).

Об’єднаний дослідницький центр Європейської комісії (JRC) відкриває свої наукові лабораторії та приміщення для людей, які працюють в наукових колах і дослідницьких організаціях, промисловості,  малих і середніх підприємствах (МСП) і взагалі для державного та приватного секторів.

JRC Labs - відкритий доступ до дослідницьких інфраструктур JRC

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання