Про організацію

COST

COST (Європейське співробітництво в галузі науки та техніки) – це організація, яка фінансує дослідницькі та інноваційні мережі.

COST

Детальна інформація

Програма: COST

Національний координатор COST

Національна контактна особа програми COST в Україні, Керівник експертної групи з питань розвитку інновацій директорату науки та інновацій, Міністерство освіти і науки України

Європейське співробітництво в галузі науки та техніки (COST) – це організація, яка фінансує створення дослідницьких мереж під назвою COST Actions. Ці мережі пропонують відкритий простір для співпраці між вченими по всій Європі та за її межами.

COST працює знизу вгору, це означає, що дослідники можуть створити мережу – на основі власних дослідницьких інтересів та ідей – подавши пропозицію на відкритий конкурс COST.

Офіційний веб-сайт COST

Для отримання доступу до усіх можливостей COST - створіть COST акаунт, використовуючи: e-COST (Онлайн-платформа асоціації COST)

Асоціація COST (Європейське співробітництво в галузі науки та техніки) — міжнародна некомерційна асоціація зі штаб-квартирою у Брюсселі, членами якої є 41 країна, та яка фінансується в межах Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Дії COST – це мережі, що працюють за принципом «знизу вгору» і діють протягом чотирьох років, сприяють дослідженням, інноваціям і кар’єрі дослідника.

Дії COST допомагають об’єднати дослідницькі ініціативи в Європі та за її межами, дозволяють науковцям та інноваторам розвивати свої ідеї в будь-якій галузі науки та технологій, ділячись ними з колегами.

Дії COST зазвичай складаються з дослідників з наукових кіл, малих і середніх підприємств, державних установ та інших відповідних організацій або зацікавлених сторін.

Перегляньте дії COST

Наявні три опції участі в COST:

Учасник відкритої Дії

Знайдіть дію у сфері ваших інтересів на вебсайті COST

Прочитайте план проєкту (MoU) – визначте свій потенційний внесок

Ознайомтесь також із власним вебсайтом Дії, так Ви зможете отримати більш детальну інформації про активності Дії

Визначити можливості для приєднання до Дії та свою контактну особу, яка Вам допоможе набути необхідний статус.

У відкритій Дії ви можете брати участь як:

  • Член керівного комітету (МС): звернутися до національного координатора COST.
  • Учасник робочої групи (РГ): звернутися до керівника РГ.
  • Учасник активностей Дії: короткострокова наукова місія, грант на конференцію ITC, навчальна школа, семінар/конференція тощо (перегляньте вебсайт Дії, зверніться до голови або національного MC).

Ініціатор нової Дії

Одноетапне онлайн-подання пропозицій (e-COST)

Пропозиція має бути зосереджена на науковій та технологічній досконалості, акцент н а ефект від реалізації, мульти та міждисциплінарні пропозиції заохочуються.

Дві опції подачі:

Експерт, що оцінює подані пропозиції

Участь в якості експерта COST надасть Вам можливість долучитися до оцінки пропозицій щодо відкриття нових Дій COST, а також брати участь в оцінці результатів та ефекту Дії, для цього зареєструйтесь, поставте відмітку у розділі “Експертиза” та завантажте своє CV (e-COST).

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання