Про кластер

Харчування, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство та навколишнє середовище

Напрямок: Глобальні виклики та промислова конкурентоспроможність

Сфери: екологічне спостереження; біорізноманіття та природні ресурси; сільське господарство, лісове господарство та сільська місцевість; моря, океани та внутрішні води; системи харчування; біологічні інноваційні системи в біоекономіці ЄС; системи циркуляції.

Agriculture

Детальна інформація

НПК Харчування, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство та навколишнє середовище

Національний контактний пункт Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (Програма «Горизонт Європа»), який забезпечує інформаційно-методичний супровід відповідного тематичного напряму досліджень та представництво національних інтересів …

Кластер має на меті зменшити деградацію навколишнього середовища, зупинити та повернути назад процес зменшення біорізноманіття на суші, у внутрішніх водах і на морі, а також покращити управління природними ресурсами шляхом трансформаційних змін в економіці та суспільстві як у міських, так і в сільських місцевостях.

Він забезпечить продовольчу безпеку та безпеку харчування для всіх у межах планети за допомогою знань, інновацій та цифровізації в сільському господарстві, рибальстві, аквакультурі та продовольчих системах, а також спрямовуватиме та прискорить перехід до низьковуглецевої, ресурсоефективної циклічної економіки та сталої біоекономіки, включаючи лісове господарство.

Дослідницька та інноваційна діяльність у кластері 6 сприятиме досягненню цілей Європейського зеленого курсу, пов’язаної зі Стратегією біорізноманіття до 2030 року, стратегія Farm to Fork, Європейського кліматичного пакту та ініціативи в рамках стійкої промисловості та усунення забруднення, а також довгострокове бачення для сільських територій і Цілі сталого розвитку.

Очікувані наслідки даного кластера містяться в стратегічному плані Програми «Горизонт Європа».

Науковий напрям: Навколишнє середовище

Сфера досліджень: Біорізноманіття

Напрям досліджень: Екологічні спостереження

Сфера досліджень: Сільське господарство, лісове господарство та сільська місцевість

Область досліджень: Океани і моря

Науковий напрям: Системи харчування

Область місії: Адаптація до зміни клімату, включаючи соціальні трансформації

Область місії: Захист океану

Область місії: Забезпечення здоров'я ґрунту та харчування

Кандидати на європейське партнерство в кластері

Можливості фінансування в рамках Програми «Горизонт Європа» викладені в робочих програмах, які охоплюють переважну більшість доступної підтримки.

Робоча програма 2021-2022 9. Харчування, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство та навколишнє середовище

Робоча програма 2021-2022 9. Харчування, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство та навколишнє середовище

Інформація про фінансування та подробиці про те, як подати заявку, знаходяться на Порталі фінансування та тендерів Європейської комісії.

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання