Про розділ

УНІКАЛЬНІ УЧАСНИКИ

Напрямок: МОНІТОРИНГ МІЖНАРОДНИХ ПРОЄКТІВ HORIZON UA (MIPH-UA)

Містить зведену інформацію щодо учасника за всіма проєктами, в яких він зазначений (унікальний запис про учасника з інформацією об’єднаною по проєктам). Мета: запропонувати джерело даних (таблицю з записами) та платформу для реалізації аналізу унікальних учасників (набір фільтрів) в рамкових програмах ЄС з досліджень та інновацій в проєктах за наявності українських суб'єктів.

unique_participants

Детальна інформація

Доступ до даних та фільтрів даних можна отримати за посиланням:

https://miph-ua.rit.org.ua/uparticipants

(продукт введено в тестову експлуатацію)

Доступ до матеріалів інформаційної панелі можна отримати за посиланням:

https://miph-ua.rit.org.ua/chartsupart

(продукт введено в тестову експлуатацію)

Кожен запис таблиці містить відомості про унікального учасника структуровані за полями певного типу:

 • ID організації. Унікальний ідентифікатор організації в системі CORDIS. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Юридична назва. Юридична інформація, яка використана при реєстрації організації в Реєстрі учасників Порталу фінансування та тендерів Європейської комісії з метою отримання 9-значного ідентифікаційного коду учасника (PIC). В даному полі реалізоване посилання на зведену інформацію про дану організацію по всім проєктам.
 • Коротка назва. Коротку назву зазначали не всі організації, орієнтовно при реєстрації. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Вулиця. Відомості адреси.
 • Місто. Відомості адреси.
 • Поштовий індекс. Відомості адреси.
 • Назва країни. Відомості адреси.
 • Веб-сайт. Відомості веб-адреси, відомості подані з метою розширеного інформування щодо даної організації, її діяльності, структури, контактів, тощо. Інформація представлена не для всіх організацій. В даному полі за наявності даних реалізовано зовнішнє посилання.
 • Проєкти. Загальна кількість проєктів, в яких представлена дана організація. В даному полі закладено посилання на перелік даних проєктів.
 • Координатор. Загальна кількість представлення в проєктах в даній ролі. Координатор - відповідає за управління проєктом, подання звітів і результатів, а також виступає посередником у всіх контактах з Грантовим органом ЄС. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS. Дані також представлені в приладовій панелі HORIZON інформаційної служби спільноти з досліджень та розвитку (CORDIS).
 • Учасник. Загальна кількість представлення в проєктах в даній ролі. Учасник - реалізовує свою частину проєкту та сприяє управлінню грантом (підготовка гранту, звітність тощо). Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS. Дані також представлені в приладовій панелі HORIZON інформаційної служби спільноти з досліджень та розвитку (CORDIS).
 • Третя сторона. Загальна кількість представлення в проєктах в даній ролі. Третя сторона - юридична особа, крім субпідрядника, афілійована або юридично пов’язана з учасником; суб’єкт виконує роботи на умовах, визначених Грантовим договором, постачає товари чи надає послуги для проєкту, але не підписав Грантовий договір; третя сторона дотримується правил, які застосовуються до її пов’язаного учасника відповідно до Угоди про надання гранту щодо прийнятності витрат і контролю за витратами. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS. Дані також представлені в приладовій панелі HORIZON інформаційної служби спільноти з досліджень та розвитку (CORDIS).
 • Партнер. Загальна кількість представлення в проєктах в даній ролі. Партнер - сприяє реалізації проєкту, але не підписує Грантовий договір. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Асоційований партнер. Загальна кількість представлення в проєктах в даній ролі. Асоційований партнер - не отримує жодної частини коштів гранту, тому йому доводиться організувати інші джерела фінансування (нести власні витрати, внутрішній перерозподіл фінансування всередині консорціуму, пошук інвесторів тощо). Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Міжнародний партнер. Загальна кількість представлення в проєктах в даній ролі. Міжнародний партнер - юридична особа, заснована в неасоційованій третій країні, яка не має права на фінансування відповідно до статті 10 Регламенту (ЄС), що встановлює правила участі та розповсюдження в Горизонт 2020. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Науково-дослідні організації, REC. Загальна кількість представлення в проєктах за даним видом діяльності. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS. Дані також представлені в приладовій панелі HORIZON інформаційної служби спільноти з досліджень та розвитку (CORDIS).
 • Заклади вищої або середньої освіти, HES. Загальна кількість представлення в проєктах за даним видом діяльності. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS. Дані також представлені в приладовій панелі HORIZON інформаційної служби спільноти з досліджень та розвитку (CORDIS).
 • Приватні комерційні організації (за винятком закладів вищої або середньої освіти), PRC. Загальна кількість представлення в проєктах за даним видом діяльності. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS. Дані також представлені в приладовій панелі HORIZON інформаційної служби спільноти з досліджень та розвитку (CORDIS).
 • Державні органи (за винятком науково-дослідних організацій і закладів середньої або вищої освіти), PUB. Загальна кількість представлення в проєктах за даним видом діяльності. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS. Дані також представлені в приладовій панелі HORIZON інформаційної служби спільноти з досліджень та розвитку (CORDIS).
 • Інші, OTH. Загальна кількість представлення в проєктах за даним значенням виду діяльності. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS. Дані також представлені в приладовій панелі HORIZON інформаційної служби спільноти з досліджень та розвитку (CORDIS).
 • Вид діяльності не вказаний. Загальна кількість представлення в проєктах, де не зазначено вид діяльності. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • МСП/належить. В даному полі зазначається належність до групи малі та середні підприємства. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Розмір загального фінансування організації (всі проєкти), €. Зведена сума розмірів загального фінансування організації за проєктами. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Розмір загального фінансування організації (всі проєкти), поправка до даних. Додаткова інформація щодо особливостей формування даного зведеного фінансового показника.
 • Чистий внесок ЄС організації (всі проєкти), €. Зведена сума значень чистих внесків ЄС організації за проєктами. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Інше фінансування організації (всі проєкти), €. Зведена сума значень Іншого фінансування організації за проєктами. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Інше фінансування організації (всі проєкти), поправка до даних. Додаткова інформація щодо особливостей формування даного зведеного фінансового показника.
 • Розмір загального фінансування організації (партнер, асоційований партнер) (всі проєкти), €. Зведена сума розмірів загального фінансування організації типів партнер та асоційований партнер за проєктами. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.
 • Інше фінансування організації (партнер, асоційований партнер) (всі проєкти), €. Зведена сума значень Іншого фінансування організації типів партнер та асоційований партнер за проєктами. Інформація на період розробки продукту не використовувалась в фільтрах пошукової системи CORDIS.

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання