Про підпрограму

Пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптація

Програма: LIFE

Підпрограма «Пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптація» сприятиме переходу до стійкої, енергоефективної, заснованої на відновлюваних джерелах енергії, кліматично нейтральної та стійкої економіки, тим самим сприяючи сталому розвитку.

Climate

Детальна інформація

Підпрограма «Пом’якшення наслідків зміни клімату та адаптація» містить частини:

Пом'якшення наслідків зміни клімату

Кліматична підпрограма підтримує проєкти у сферах сільського господарства, землекористування, управління торфовищами, відновлюваних джерел енергії та енергоефективності.

Вона надає підтримку пілотним, демонстраційним і передовим практичним проєктам, які сприяють скороченню викидів парникових газів, реалізації та розвитку політики та законодавства ЄС, передового досвіду та рішень.

Підпрограма також сприяє інтегрованим підходам до впровадження стратегій пом’якшення наслідків зміни клімату та планів дій на регіональному чи національному рівнях.

Адаптація до зміни клімату

Програма LIFE співфінансує проєкти у сферах міської адаптації та планування землекористування, стійкості інфраструктури, сталого управління водними ресурсами в районах, схильних до посухи, управління повенями та узбережжям, стійкості сільськогосподарського, лісового та туристичного секторів та/ або підтримка найвіддаленіших регіонів ЄС: готовність до екстремальних погодних явищ, особливо в прибережних районах.

Вона надає гранти на найкращі практики, пілотні та демонстраційні проєкти, які сприяють підвищенню стійкості до зміни клімату.

Кліматична підпрограма також сприяє інтегрованим проєктам, які впроваджують політику та стратегію ЄС щодо адаптації до зміни клімату.

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання