Про раду

Європейська дослідницька рада (ERC)

Напрямок: Передова наука

Європейська дослідницька рада є головною європейською організацією, що фінансує передові дослідження.

ERC_site

Детальна інформація

НКП Європейська дослідницька рада

Національний контактний пункт Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (Програма «Горизонт Європа»), який забезпечує інформаційно-методичний супровід відповідного тематичного напряму досліджень та представництво національних інтересів …

Європейська дослідницька рада, заснована ЄС у 2007 році, забезпечує доступне та гнучке фінансування, з метою забезпечення можливостей окремих талановитих і креативних дослідників, особливо дослідників-початківців, та їх команд проводити дослідження в перспективних напрямках передової науки на основі конкуренції в усьому ЄС.

Грантоотримувачі Європейської дослідницької ради вже досягли успіхів у багатьох сферах, на які спрямовані ключові стратегічні напрями стратегічного плану Програми «Горизонт Європа».

Веб-сайт Європейської дослідницької ради

Можливості фінансування Європейської дослідницької ради викладені в робочих програмах, розроблених Науковою радою Європейської дослідницької ради і прийнятій Європейською Комісією.

ERC робоча програма 2022

ERC робоча програма 2023

Інформація про фінансування та подробиці про те, як подати заявку, знаходяться на  Порталі фінансування та тендерів Європейської комісії.

ERC пропонує 4 основні грантові схеми: стартові гранти, консолідаційні гранти , розширені гранти та синергійні гранти .

Стартовий грант: до 1,5 млн. євро. Тривалість: 5 років. Досвід роботи від 2 до 7 років після здобуття ступеня доктора філософії.

Консолідаційний грант: до 2 млн. євро. Тривалість: 5 років. Досвід роботи 7-12 років після здобуття ступеня доктора філософії.

Розширений грант: до 2,5 млн. євро. Тривалість: 5 років. Відмінний науковий послужний список визнаних здобутків за останні 10 років.

Синергійний грант: 2-4 дослідники (один може перебувати за межами Європи). Максимум до 10 мільйонів євро на 6 років.

Для цього є 4 шляхи:

Робота в командах ERC : одержувачі грантів ERC можуть використати свої кошти для залучення інших дослідників і членів команди для свого проєкту.

Стипендії для відвідування наукових досліджень : низка європейських країн фінансують дослідницькі поїздки до діючих проєктів ERC, щоб розвинути потенціал дослідників до того, як вони подадуть заявку на свій перший грант ERC.

Фінансування за міжнародною угодою : міжнародні угоди з фінансуючими агентствами та міністерствами науки в Китаї, Південній Африці, США та інших країнах допомагають дослідникам-початківцям тимчасово приєднатися до команд ERC в Європі.

Ініціатива наставництва : ініціатива наставництва зміцнить існуючі програми підтримки для заявників ERC, допомагаючи знайти міжнародних експертів для навчання та консультування.

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання