Про раду

Європейська рада з інновацій (EIC)

Напрямок: Інноваційна Європа

Європейська рада з інновацій (EIC) сприяє проривним інноваціям із потенціалом розширення на глобальному рівні.

EIC

Детальна інформація

Європейська рада з інновацій (EIC) була створена в рамках Програми «Горизонт Європа».

Стратегією та впровадженням EIC керує  Рада EIC , до складу якої входять незалежні члени, призначені зі світу інновацій (підприємці, дослідники, інвестори, корпорації та інші представники інноваційної екосистеми).

Унікальною особливістю EIC є те, що вона надає фінансування окремим компаніям (переважно стартапам і малим та середнім підприємствам) як через гранти, так і через інвестиції. Наразі ці інвестиції мають форму прямих інвестицій або квазіакціонерних інвестицій, якими керує  Фонд EIC .

EIC також підтримує стратегічні технологічні та інноваційні виклики, які враховуватимуть пріоритети  стратегічного плану Програми «Горизонт Європа».

Веб-сайт EIC

Можливості фінансування в рамках Програми «Горизонт Європа» викладені в багаторічних робочих програмах, які охоплюють переважну більшість доступної підтримки.

EIC Робоча програма 2022

EIC Робоча програма 2023

Інформація про фінансування та подробиці про те, як подати заявку, знаходяться на  Порталі фінансування та тендерів Європейської комісії.

EIC Pathfinder

Підтримка дослідницьких груп у дослідженні або розробці нових проривних технологій.

EIC Transition

На базі багатообіцяючих результатів досліджень, продемонструвати та вдосконалити технологію та розробити бізнес-плани для конкретних застосувань.

EIC Accelerator

Фінансування та інвестиції через фонд EIC для окремих стартапів і невеликих компаній для розробки та розширення інновацій.

Business Acceleration Services

Усі проєкти та компанії, які підтримує EIC, отримують доступ до коучингу, наставництва, партнерства та інших послуг EIC Business Acceleration.

Європейські інноваційні екосистеми

Конкретна підтримка для того, щоб учасники інноваційної екосистеми могли працювати разом по всій Європі.

EIC Prizes

Премія EIC для нагородження провідних інноваторів Європи.

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання