Про екосистеми

Європейські інноваційні екосистеми (EIE)

Напрямок: Інноваційна Європа

Європейські інноваційні екосистеми діятимуть у доповненні та синергії з Європейською радою з інновацій, Європейським інститутом інновацій і технологій, також інноваційною діяльністю у Програмі «Горизонт Європа» та інших програмах фінансування ЄС для покращення загальної екосистеми інновацій у Європі.

EIE

Детальна інформація

Європейські інноваційні екосистеми (EIE) діятимуть у доповненні та синергії з Європейською радою з інновацій (EIC), Європейським інститутом інновацій і технологій (EIT), також інноваційною діяльністю у Програмі «Горизонт Європа» та інших програмах фінансування ЄС для покращення загальної екосистеми інновацій у Європі.

ЄС прагне створити більш взаємопов'язані та ефективні інноваційні екосистеми для підтримки масштабування компаній, заохочення інновацій та стимулювання співпраці між національними, регіональними та місцевими учасниками інноваційної діяльності.

Області:

  • будує взаємопов’язані, інклюзивні інноваційні екосистеми по всій Європі, спираючись на наявні сильні сторони національних, регіональних і місцевих екосистем і, залучаючи нових менш представлених суб'єктів та території для встановлення, реалізації та досягнення колективних амбіцій щодо викликів на благо суспільства, включаючи зелені, цифрові та соціальні переходи;
  • підсилює мережеве з’єднання всередині та між інноваційними екосистемами для прискорення сталого зростання бізнесу з високою суспільною цінністю;
  • підтримує Європейське партнерство для інноваційних малих та середніх підприємств (Eurostars 3);
  • доповнюється  Європейським фондом регіонального розвитку, підтримка інноваційних екосистем і міжрегіональних партнерств навколо тем розумної спеціалізації.

EIE сприятимуть реалізації 4 ключових стратегічних напрямів стратегічного плану Програми «Горизонт Європа».

Можливості фінансування в рамках Програми «Горизонт Європа» викладені в багаторічних робочих програмах, які охоплюють переважну більшість доступної підтримки.

Робоча програма 2021-2022 10. Європейські інноваційні екосистеми (EIE)

Робоча програма 2023-2024 10. Європейські інноваційні екосистеми (EIE)

Інформація про фінансування та подробиці про те, як подати заявку, знаходяться на  Порталі фінансування та тендерів Європейської комісії.

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання