Здоров’я

Напрямок: Глобальні виклики та промислова конкурентоспроможність

Сфери: здоров'я протягом усього життя; екологічні та соціальні детермінанти здоров'я; неінфекційні та рідкісні захворювання; інфекційні захворювання, у тому числі пов'язані з бідністю та хронічні захворювання; інструменти, технології та цифрові рішення для охорони здоров’я та догляду, включаючи персоналізовану медицину; системи охорони здоров'я.

Health

Детальна інформація

НКП Здоров’я

Національний контактний пункт Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (Програма «Горизонт Європа»), який забезпечує інформаційно-методичний супровід відповідного тематичного напряму досліджень та представництво національних інтересів …

Цілі даного кластера включають покращення та захист здоров'я, благополуччя громадян різного віку шляхом отримання нових знань, розробки інноваційних рішень та інтеграції, де це доречно, гендерних аспектів для запобігання, діагностики, моніторингу та лікування захворювань.

Подальші цілі включають розробку медичних технологій, зниження ризиків для здоров'я, захист населення та зміцнення здоров'я та благополуччя в цілому та на роботі.

Нарешті, цей кластер також спрямований на те, щоб зробити системи охорони здоров'я більш рентабельними, справедливими та стійкими.

Очікувані результати даного кластера містяться в стратегічному плані Програми «Горизонт Європа».

Напрямок досліджень: Здоров'я

Область місії: Боротьба з раком

Кандидати на європейське партнерство в кластері

Можливості фінансування в рамках Програми «Горизонт Європа» викладені в багаторічних робочих програмах, які охоплюють переважну більшість доступної підтримки.

Робоча програма 2021-2022 4. Здоров'я

Робоча програма 2023-2024 4. Здоров'я

Інформація про фінансування та подробиці про те, як подати заявку, знаходяться на  Порталі фінансування та тендерів Європейської комісії.

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання