Клімат, енергетика та мобільність

Напрямок: Глобальні виклики та промислова конкурентоспроможність

Сфери: кліматологія; енергозабезпечення; енергетичні системи та мережі; будівлі та промислові об'єкти в енергетиці; громади і міста; промислова конкурентоспроможність у транспорті; чистий, безпечний і доступний транспорт і мобільність; розумна мобільність; зберігання енергії.

Climate

Детальна інформація

НКП Клімат, енергетика та мобільність

Національний контактний пункт Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» (Програма «Горизонт Європа»), який забезпечує інформаційно-методичний супровід відповідного тематичного напряму досліджень та представництво національних інтересів …

Кластери спрямовані на боротьбу зі зміною клімату шляхом кращого розуміння її причин, еволюції, ризиків, наслідків і можливостей, а також шляхом створення енергетичного та транспортного секторів, які сприяють клімату та навколишньому середовищу, є більш ефективними та конкурентоспроможними, розумнішими, безпечнішими та стійкішими.

Очікувані наслідки даного кластера містяться в стратегічному плані Програми «Горизонт Європа».

Область досліджень: Кліматичні дії

Науковий напрям: Енергетика

Напрямок досліджень: Транспорт

Область місії: Адаптація до зміни клімату, включаючи соціальні трансформації

Область місії: Життя в зелених містах

Кандидати на європейське партнерство в цьому кластері

Можливості фінансування в рамках Програми «Горизонт Європа» викладені в робочих програмах, які охоплюють переважну більшість доступної підтримки.

Робоча програма 2021-2022 8. Клімат, енергетика та мобільність

Робоча програма 2023-2024 8. Клімат, енергетика та мобільність

Уся інформація про фінансування та подробиці про те, як подати заявку, знаходяться на Порталі фінансування та тендерів Європейської комісії.

Не знайшли потрібної відповіді?
Поставте запитання