ІІ Міжнародна конференція "ВІДКРИТА НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ 2023"

OSIU2023

Організатор

Міністерство освіти і науки України, Державна науково-технічна бібліотека України, TIB - Лейбніцький інформаційний центр науки і технологій та університетська бібліотека

Тип проведення

онлайн

Дата початку

26 жовтня 2023 р.

Час початку

10:00

Дата завершення

27 жовтня 2023 р.

Час завершення

17:00

Дедлайн реєстрації

25 вересня 2023 р.

Посилання для реєстрації

https://conference2023.dntb.gov.ua/#reiestratsiia

Контакти

Форма: https://conference2023.dntb.gov.ua/#kontakti

Опубліковано

Ірина Д., адміністратор

Опис

Державна науково-технічна бібліотека України у співпраці з TIB - Лейбніцьким інформаційним центром науки та технологій університетської бібліотеки, за підтримки Міністерства освіти і науки України запрошують взяти участь у Другій Міжнародній конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2023», яка відбудеться 26-27 жовтня 2023 року у режимі онлайн. Захід відбуватиметься у рамках Міжнародного Тижня відкритого доступу 2023 (https://www.openaccessweek.org/theme/uk).

Цільова аудиторія. До участі у дискусії запрошують науковців, керівників та співробітників наукових установ, менеджерів інституційних репозитаріїв, керівників та виконавців науково-дослідних тем, спеціалістів у галузі ІТ-технологій, видавців наукових журналів, розробників науково-інформаційних платформ та систем, аспірантів та молодих вчених, проектних менеджерів, керівників бізнесу, співорганізаторів стартапів, членів бібліотечних асоціацій та науковців.

Панелі конференції

  • Панель 1: Розвиток та підтримка відкритої Національної дослідницької інфраструктури
  • Панель 2: Реформування практик оцінювання наукових досліджень
  • Панель 3: Забезпечення відкритого доступу до результатів наукових досліджень
  • Панель 4: Відкриті дослідницькі дані та відтворюваність наукових досліджень
  • Панель 5: Розвиток, можливості та бар'єри у досягненні наукових завдань, залучення громадян до участі в науковій та науково-технічній діяльності для реалізації в Україні
  • Панель 6: Інновації в Україні: відкриття нових горизонтів

Структура панелей конференції

Умови участі

OSIU2023 - це форум, призначений для презентації та обговорення ідей, пов'язаних з фундаментальними або конкретними аспектами відкритої науки та інновацій. На цьому форумі обговорюються широкий спектр питань щодо формулювання та реалізації політики, наукових інфраструктур, надання послуг для практичної реалізації відкритої науки та інновацій до впливу людського фактора на забезпечення довгострокового розвитку політики відкритого доступу.

Ключові доповідачі

Спонсори | Партнери