Тема 6 - Підтримка багато програм, що сприяють органічній продукції Союзу або стійкості Союзу сільського господарства в будь -якій третій країні/IES

Переклад здійснено в тому числі машинними засобами.

Основна інформація

Назва мовою оригіналу

Topic 6 - Support for multi programmes promoting Union organic products OR sustainability of Union agriculture in any third country/ies

Програма

Просування сільськогосподарської продукції (AGRIP)

Напрямок

Agrip Project Grants

Ідентифікатор

AGRIP-MULTI-2023-TC-ORG-SUST

Статус

Заплановано

Ідентифікатор запиту

AGRIP-MULTI-2023

Модель терміну виконання

Один етап

Дата відкриття

2 лютого 2023

Термін виконання

20 квітня 2023 р. 20:00

Тип

Грант

Період програми

2021 - 2027

Обсяг:
  • Мета - підвищити обізнаність та визнання схеми якості Союзу щодо органічного виробництва.

Програми інформації та просування за схемою якості Союзу щодо методу органічного виробництва повинні бути ключовим пріоритетом, оскільки ця схема надає споживачам запевнення щодо стійкості, якості та характеристик продукту та виробничих процесів та екологічних переваг, які вони генерують, досягають додаткової вартості для зацікавлених продуктів та розширення їх ринкових можливостей.

Очікуваний остаточний вплив полягає у підвищенні обізнаності про схему якості Союзу щодо органічного виробництва та підвищення конкурентоспроможності та споживання органічної продукції, підвищення їх профілю та збільшення їхньої частки ринку.

Or

  • Мета полягає в тому, щоб висвітлити стійкість профспілкового сільського господарства, підкреслюючи його корисну роль для клімату, навколишнього середовища та добробуту тварин.

Методи виробництва (-ів) просунутих продуктів (-ів) повинні охоплювати щонайменше дві області дій, перелічені у статті 31 (4) Регламенту (ЄС) 2021/2115, дотримуючись умов, встановлених у пункті 5 сказаного Стаття.

Очікуваний остаточний вплив полягає у підвищенні обізнаності про сталому сільському господарстві профспілки, корисні для клімату, навколишнього середовища та добробуту тварин з боку споживачів та підвищення конкурентоспроможності та споживання стійкої виробничої агропродовольчої продукції в Союзі, підвищення їхнього профілю та збільшення підвищення їх частка ринку.

1. Країни, що мають право на участь: як описано в Дзвінок документа .

2. Умови придатності та прийнятності: як описано в Дзвінок документа .

Обмеження та макет сторінки пропозиції: Будь ласка, зверніться до стандартного шаблону пропозиції.

3. Оцінка

Критерії оцінювання, оцінка, поріг та процес описані в Дзвінок документа .

4. Орієнтовний графік оцінювання та договору надання: як описано в Дзвінок документа .

5. Шаблони пропозицій, керівництво та договори про грантові договори (MGA):
Дзвінок документа
Путівник програми
Моно/мультифенефіціарна договір про гранти

За допомогою, пов’язаної з цим закликати , будь ласка зв'яжіться REA-AGRI-GRANTS@ec.europa.eu

Фінансування та Tenders Portal FAQ - подання пропозицій.

Це довідка - Зверніться до IT HelpDesk, такі як забуті паролі, права доступу та ролі, технічні аспекти подання пропозицій тощо.

Інтернет -посібник -Крок за кроковим онлайн-посібником через портальні процеси від підготовки та оцінки пропозицій до звітності про ваш поточний проект. Дійсна для всіх програм 2021-2027 років.

Система подання планується відкрити 2 лютого 2023 року.

agriculture, campaigns, awareness, opportunities, food, agriculture events, activities, agriculture portal, quality schemes, multi programmes, promoting agriculture, marketing, agriculture funding opportunities, organic, promotion, agriculture new markets, agri-food, co-funding, products, PR, information, agriculture funding agencies, proposals, third countries, agriculture loans Europe, how to apply for EU funding agriculture, agriculture export, agriculture funding, funding, agriculture promotion, Food export, marketing agriculture, programmes, export of agricultural products, agri portal, internal market, agricultural products marketing, current events in agriculture, partner, partners, export promotion in agriculture, agricultural products export, EU funding agriculture, agricultural exports, MULTI-2023

Знайшли неточність або помилку в перекладі?
Повідомте нам